Header
 
 
 
 DUK
 
 
 
Sveiki,
Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]
[ ]
[ ]Sveiki užsukę į Antrojo pasaulinio karo istorijos entuziastų svetainę

Svetainės taisykles skaitykite čia. Registruodamiesi svetainėje ir rinkdamiesi nario vardą, ypatingai atkreipkite dėmesį į svetainės taisyklių 3.2 punktą - tai padės išvengti nesusipratimų ir nemalonių emocijų ateityje.

Suomijos šarvuotos technikos muziejus

Atėjus vasarai, kaip visada linkime gerų atostogų, rasti laiko svarbių ir įdomių vietų lankymui, bet primename, kad neužmirštumėte šio tinklalapio.

Šiam kartui siūlome pasidairyti po Paroloje esantį Suomijos šarvuotos technikos muziejų.

Paskelbė Oldbeawer. Pirmadienis, 2017 m. birželio 12 d. - 21:42:13
Kodėl nepakeliavus po Antrojo Pasaulinio karo laikų bunkerių kompleksą Lenkijoje?

Kaip nekalbėti apie orą, kai jis taip staigiai keičiasi? Vieną dieną jau norisi paslėpti visus šiltus paltus ir batus, o kitą jau slepiamės po šiltesne antklode. Kad ir kaip ten bebūtų, pavasario nuo mūsų jau niekas nebegali paslėpti. Šiltesni orai greitai ateis visam sezonui, todėl jau galima pagalvoti ir apie smagias išvykas automobiliu.

Ta proga mes kaip visada siūlome prisiminti netoli Lietuvos esančias lankytinas vietas. Antraspasaulinis.net draugė Greta Nenartavičiūtė pasidalino nuotraukomis iš Lenkijoje esančio Mamerkių bunkerių komplekso. Tai - gana įdomi vieta, minimaliai pritaikyta turistams. Todėl, jei nuspręsite ten apsilankyti, būtinai pasirūpinkite žibintuvėliu ir atitinkama avalyne.

O apsilankyti tikrai vertėtų. Kelionės metu galite apžiūrėti ne tik per visą karą išlikusius Mamerkių bunkerius, bet ir vos už 20 kilometrų esantį Vilko guolį, apie kurį mūsų svetainėje taip pat jau buvo rašyta.
Žodžiu, pagaliau nedrąsiai pasirodžiusio pavasario proga linkime keliauti!

Paskelbė Mazgas. Antradienis, 2017 m. balandžio 04 d. - 17:22:10
Naujus metus pasitikime su entuziazmu ir žingeidumu!

Dar vieni metai praskriejo pro šalį. Paskutiniam kalendoriaus lapeliui jau vos vos besilaikant ant sienos mėgstame prisiminti nuveiktus darbus ir kurti planus kitiems metams. Tai pats laikas atsikvėpti, susitikti su draugais ir pasiruošti kibti į atlapus naujiems iššūkiams. Šiandien išgirsite tūkstančius palinkėjimų, bet tikimės, kad įsiminsite ir mūsų.

Linkime kad Jūsų 2017-ieji būtų pilni entuziazmo ir žingeidumo. Kad patys sau dovanotumėte įdomų laiką, naujus darbus ir užimtumą. Kad aplinkiniai Jus laikytų ambicingais ir įdomiais. Ir, žinoma, keliauti, skaityti ir pažinti. Gerų Jums Jūsų 2017-ųjų metų!

Žinoma, naujienos visada geresnės, jei jomis papildomas turinys. Šiandien vėl dalinamės svetainės draugo Dariaus Maselskio nuotraukomis. Tai - nauja galerija mūsų Lankytinų vietų skyreliui, skirta Kuržemės tvirtovės muziejui Zantėje. Tai - didelis ir įdomus muziejus Latvijoje, kuriame daug Antrojo Pasaulinio karo eksponatų. Jei jau planuojate keliones kitiems metams, reikėtų apsvarstyti ir šią kryptį.

Tuo pačiu primename, kad ir Jūs galite prisidėti prie svetainės turinio. Perskaitę įdomią knygą, pažiūrėję karinį filmą ar pabuvę išskirtinėje lankytinoje vietoje savo nuotraukas ir mintis galite atsiųsti mums - svetainės lankytojai bus labai dėkingi už tokį indėlį.

Tiek šį kartą. Gražių fejerverkų ir įdomaus laiko antraspasaulinis.net svetainėje kitais metais.

Paskelbė Mazgas. Šeštadienis, 2016 m. gruodžio 31 d. - 14:03:04
Kviečiame paskaityti naują G. Miknevičiaus straipsnį

Ant nosies - gražiausios metų šventės. Turėsime daugiau laiko praleisti su šeima, pasidžiaugti nuveiktais darbais ir vienas kitu. Metai artėja prie pabaigos, todėl stropiai dirbantys ar besimokantys svetainės nariai nusipelno poilsio. To Jums ir linkime. Tačiau ši naujiena nėra skirta Kalėdiniam sveikinimui.
Šįkart norime Jus pakviesti paskaityti naują straipsnį. Tai - G. Miknevičiaus rašinys "1926 metų perversmas – ar tikrai buvo gelbėjama Lietuvos kariuomenė?". Nors straipsnis rimtas, jis nėra ilgas, todėl puikiai tinka gražiam žiemos vakarui praleisti.

Beje, G. Miknevičiaus šiandien švenčia gimtadienį. Jis jau daugiau nei 11 metų yra svetainės narys, yra parašęs ne vieną straipsnį ir diskusijose sulaužė ne vieną ietį. Linkime stiprybės, sveikatos, viską nugalinčio smalsumo ir gero laiko. Ir, žinoma, dėkojame už straipsnį.
Šį kartą tiek, linkime gero skaitymo.

Paskelbė Mazgas. Ketvirtadienis, 2016 m. gruodžio 22 d. - 17:26:57
Neatrastos lankytinos vietos šalia mūsų

Sveiki, antraspasaulinis.net lankytojai. Ar pastebėjote, kad daug žmonių svajoja keliauti dažniau? Visgi, neretai keliauti nesiryžtame dėl laiko ar pinigų stokos, manydami, kad įdomiausi reginiai, miestai ir muziejai yra labai toli. Metas apsižvalgyti aplinkui, nes visai čia pat gali būti vietų, kurių dar neaplankėme, nors jos puikiai atitinka mūsų pomėgius.

Šią giedrą rudens dieną dalinamės mūsų draugo Dariaus Maselskio nuotraukomis iš Šventės karinės technikos muziejaus Latvijoje. Tai puikus įrodymas, kad ir kaimyninėse šalyse, visai netoli Lietuvos sienos, yra muziejų, kuriuos tiesiog būtina apžiūrėti. Šventės karinės technikos muziejaus eksponatai - puikios būklės ir yra gerai prižiūrimi. Tiems, kurie svajojo kada nors pasivažinėti Antrojo Pasaulinio karo laikų tanku turime gerų žinių - būtent šiame muziejuje galima pasivažinėti legendiniu T-34/85.

Net ir atšalus orams noras keliauti nedingsta, todėl visus raginame apsižvalgyti ir atrasti Lietuvoje ar netolimame užsienyje esančias įdomias vietas, kurių dar neaplankėte. Galbūt Jums padės svetainės Lankytinų vietų skyrelis, kurį šį rudenį pildysime dar ne kartą. Prie to galite prisidėti ir Jūs, dalindamiesi savo kelionių įspūdžiais bei nuotraukomis.
Tiek šį kartą ir iki kitų naujienų!

Paskelbė Mazgas. Antradienis, 2016 m. spalio 18 d. - 13:04:29
Eiti į puslapį       >>  

Apklausa


Ar lankotės mūsų svetainės "Facebook" paskyroje ir ar ji Jums naudinga?Nesinaudoju "Facebook"

Naujienos skelbiamos šios svetainės "Facebook" paskyroje man yra svarbios.

Nemanau, kad šios svetainės paskyra "Facebook" yra reikalinga

Kita (parašykite savo nuomonę komentaruose).

Naršo
svečių:59
narių:0
Šiame puslapyje:1
Nariai: 4655, naujausias: vaaldas77
Rekomenduojame
http://www.ginklai.net/

http://www.plienosparnai.lt/news.php

http://wikings.lt/lt/

Skaitiklis

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Facebook
Svetainėje esančią informaciją laisvai galima naudoti tik mokslo tikslais (mokykliniams projektams, referatams, kursiniams darbams etc).
Visais kitais atvejais būtina gauti svetainės administracijos ir, jeigu atskirai nurodyta, kūrinių autorių sutikimą. Visada būtina svetainę nurodyti kaip informacijos šaltinį.
© www.antraspasaulinis.net 2003-2014 / el. paštas / naujienos
Užkrauta per:0.2293sek.0.1155užklausųDB užklausų31. Atminties panaudojimas2,255KB