Header
 
 
 
 DUK
 
 
 
Sveiki,
Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:
Prisiminti mane

[ ]
[ ]
[ ]

Nepamirškime lankyti įdomių vietų Lietuvoje

Nors vasara jau baigėsi, noras lankyti įdomias vietas neslopsta. Galbūt rudeniniai darbai dar per smarkiai nespaudžia, orai dar nesugadino nuotaikos, todėl visus raginame apsižvalgyti - galbūt netoli Jūsų yra įdomių vietų, kurių iki šiol dar nesate aplankę. Galbūt Jūsų kelionėms šiandien suteiksime šiek tiek įkvėpimo, nes vėl pildome Lankytinų vietų skyrelį.
Šįkart kviečiame apžiūrėti Istorinės, karinės technikos muziejų, kuris yra įsikūręs Kaune. Tai - automobilių ir karinės technikos entuziastų pastangomis įkurtas ir išlaikomas muziejus. Šioje ekspozicijoje gausu įvairių laikotarpių automobilių, tarp jų yra ir keletas įdomių Antrojo Pasaulinio karo laikų eksponatų. Muziejus yra įkurtas ir prižiūrimas Lietuvos istorinių transporto priemonių išsaugojimo asociacijos „Retromobile“ pastangomis, todėl tai puikus pavyzdys, ką gali padaryti entuziazmo kupini istorijos mėgėjai. Kviečiame apsilankyti galerijoje ir būtinai užsukti į muziejų, kur eksponatus apžiūrėti galima iš labai arti.

Tiek šį kartą, iki kitų naujienų!

Paskelbė Mazgas. Trečiadienis, 2016 m. rugsėjo 07 d. - 18:30:40
Ir dar viena Rugsėjo 1-oji!

Antraspasaulinis.net sveikina visus svetainės lankytojus su Mokslo ir žinių diena. Linkime mokytis visur ir visada - mokyklos suole, paskaitose universitete, kasdieniuose darbuose ir net išėjus pasivaikščioti į gatvę. Laikas praleistas su gera knyga ar intensyvios diskusijos su draugais yra taip pat puikus būdas ko nors išmokti. Todėl visiems svetainės lankytojams linkime gerų pamokų, smalsumo ir niekada neslopstančio žinių troškimo.

Ši diena itin svarbi Antrojo Pasaulinio karo istorijoje, todėl, kaip visada, linkime gero laiko svetainėje.

Paskelbė Mazgas. Ketvirtadienis, 2016 m. rugsėjo 01 d. - 11:38:52
Lietingos vasaros dienos - puikus laikas knygoms!

Paskutinis vasaros mėnuo mūsų tikrai nelepina puikiais orais. Nuolat merkiant lietui retam norisi keliauti prie jūros ar kitų vandens telkinių, tačiau vis tiek svarbu turiningai praleisti likusias vasaros dienas, kad į rudens darbus kibtume pailsėję. Vienas iš geriausių būdų įdomiai praleisti laisvalaikį yra knygų skaitymas, todėl šiandien pristatome nedidelį mūsų knygų skyrelio papildymą.
Tai – trys memuarų knygos. Nėra nieko įdomiau, kaip skaityti karo dalyvių atsiminimus, kuriuose perteikiamos autentiškos mintys, jausmai bei išgyvenimai. Kuomet vokiečių kariai iš Hanso H. Rehfeldto ir Otto Cariuso atsiminimų vis dar laukė pažadėtojo stebuklingojo ginklo, japonai Jutakos Jokotos memuaruose jau manė tokį ginklą sukūrę. Tai trys labai skirtingos istorijos žmonių, kurių valstybėms karas baigėsi pralaimėjimu. Artėjant neišvengiamai baigčiai jų mintis užvaldė nerimas bei prisiminimai apie žuvusius tarnybos draugus, namie likusius artimuosius. Tikrai kiekvienam Antrojo Pasaulinio karo istorijos entuziastui patariu perskaityti šias knygas.
Taip pat primename, kad ir Jūs galite siųsti knygų aprašymus. Taip ne tik papildysite svetainės turinį, bet ir padėsite draugams apsispręsti, kurią knygą verta paimti į rankas. Laukiame ir kompiuterinių žaidimų bei filmų aprašymų, jei radote laiko ir kino menui ar pabandėte patys pakariauti virtualiame pasaulyje.
Tiek šį kartą, linkime geresnių orų ir įdomaus laiko.

Paskelbė Mazgas. Trečiadienis, 2016 m. rugpjūčio 17 d. - 23:05:25
Tie, kas keliauja, nesensta

Sveiki, gerbiami antraspasaulinis.net lankytojai. Visi mes mėgstame keliauti ir po kelionių dalintis įspūdžiais. Raginame Jus kaskart aplankius su Antruoju Pasauliniu karu susijusias vietas užsukti į svetainę ir pasidalinti patirtimi bei nuotraukomis. Ypač turint omenyje, kad jau prasidėjo paskutinis vasaros mėnuo, kurį svarbu praleisti kiek įmanoma smagiau, jog po to, rudenį, vėl kibus į darbus, būtų ką prisiminti.
Šįkart dalijamės Mazgo aplankytos Oskaro Šindlerio gamyklos nuotraukomis. Tai - kiek kitoks APK istorijos muziejus. Čia neišvysite išskirtinių ginklų kolekcijos, tačiau gausite daug informacijos apie gyvenimą užfrontėje, valią priešintis ir romano, o vėliau ir filmo išgarsintą Oskaro Šindlerio istoriją.

Tiek šį kartą. Tikimės greitai vėl pateikti Jums naujienų. Linkime geros likusios vasaros ir gerų kelionių!

Paskelbė Mazgas. Ketvirtadienis, 2016 m. rugpjūčio 04 d. - 11:54:00
Pavasaris

Pavasaris jau pervirto per vidurį ir šiemet mūsų nedžiugina geru oru, bet ilgos dienos jau primena, kad žiemos miegas baigėsi ir galima pradėti tikrąjį kelionių sezoną. Linkime visiems gerų kelionių ir norime pasidalinti keliomis nuotraukomis iš naujos lankytinos vietos - VII Forto muziejaus Kaune

Paskelbė Oldbeawer. Pirmadienis, 2016 m. balandžio 25 d. - 20:48:27
Eiti į puslapį   <<        >>  

Apklausa


Ar lankotės mūsų svetainės "Facebook" paskyroje ir ar ji Jums naudinga?Nesinaudoju "Facebook"

Naujienos skelbiamos šios svetainės "Facebook" paskyroje man yra svarbios.

Nemanau, kad šios svetainės paskyra "Facebook" yra reikalinga

Kita (parašykite savo nuomonę komentaruose).

Naršo
svečių:37
narių:1, HEAT
Šiame puslapyje:1
Nariai: 4651, naujausias: bamburis
Rekomenduojame
http://www.ginklai.net/

http://www.plienosparnai.lt/news.php

http://wikings.lt/lt/

Skaitiklis

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
Facebook
Svetainėje esančią informaciją laisvai galima naudoti tik mokslo tikslais (mokykliniams projektams, referatams, kursiniams darbams etc).
Visais kitais atvejais būtina gauti svetainės administracijos ir, jeigu atskirai nurodyta, kūrinių autorių sutikimą. Visada būtina svetainę nurodyti kaip informacijos šaltinį.
© www.antraspasaulinis.net 2003-2014 / el. paštas / naujienos
Užkrauta per:0.1393sek.0.0637užklausųDB užklausų30. Atminties panaudojimas2,253KB